cms-img

Servis elektrického nářadí

Máme více než 20 let zkušeností servisu elektrického a vysokofrekvenčního ručního nářadí. U vybraných značek možnost expresního servisu. Servis provádíme v naších dílnách přímo v areálu prodejen v Prostějově a Domamyslicích.

  • Kompletní záruční i pozáruční servis
  • Cenová kalkulace opravy předem

Nabízíme servis těchto značek

Narex, Makita, Festool, Protool, Bosch, Metabo, Dewalt, Milwaukee, XT line, Fein, Dremel, Schneider, Hikoki, Stanley, Optimum a mnoho dalších...

Naše servisní místa
cms-img

Servis zahradní techniky

Nabízíme i kompletní autorizovaný servis zahradní techniky v oblasti Prostějov a Olomouc výrobců Honda, Heron, Werco, Hecht, Dolmar, Stihl, Wari, Briggs and Stratton, Vega, Weibang, Oleomac, Mountfield, Al-ko, ABG, Fieldman, SWARDMAN a mnoho dalších.

Naše servisní místa
cms-img

Revize

Provádíme kompletní revize elektrického nářadí dle normy ČSN 331600 ed. 2 a déle veškerých administrativních zařízení. Dále měříme kapacitu a funkčnost akumulátorů elektrického nářadí. Na veškeré stroje, které projdou naším servisem, vystavujeme revizní doklad o nezávadnosti stroje. 

Naše revizní místa
cms-img

Broušení

Nabízíme broušení všech typů pilových řetězů na motorové i elektrické řetězové pily. Dále nabízíme broušení a ostření pilových kotoučů všech typů a rozměrů včetně broušení nožů do elektrických a benzinových sekaček.

Cena broušení:
– Řetězy 60 Kč
– Nůž sekačka 120 Kč
– Nůž plotostřih 240 Kč
– Nůž 3zubec 200 Kč

Naše servisní místa
cms-img

Servis elektrokoloběžek

Nabízíme servis defektů u všech typů elektrokoloběžek - výměna poškozených plášťů a duší kol.

Naše servisní místa
cms-img

Profesionální instalace a nastavení robotické sekačky vč. strojového uložení drátu do půdy

V případě, že si netroufáte na instalaci své robotické sekačky, nabízíme Vám komplexní instalaci sekačky, kde je významným benefitem, že drát je strojově zapraven do půdy a není tak vystaven mechanickému poškození, zejména při vertikutaci trávníku.
Instalujeme všechny typy značek i těch co nás nezakoupíte. Před instalací k Vám nejdříve přijedeme a navrhneme vhodné umístění dokovací stanice a doporučíme případné terénní úpravy

Kontaktujte nás

Nasledujte nás na Facebooku