cms-img

Servis elektrického nářadí

Máme více než 20 let zkušeností servisu elektrického a vysokofrekvenčního ručního nářadí. U vybraných značek možnost expresního servisu. Servis provádíme v naších dílnách přímo v areálu prodejen v Prostějově a Domamyslicích.

  • Kompletní záruční i pozáruční servis
  • Cenová kalkulace opravy předem

Nabízíme servis těchto značek

Narex, Makita, Festool, Protool, Bosch, Metabo, Dewalt, Milwaukee, XT line, Fein, Dremel, Schneider, Hikoki, Stanley, Optimum a mnoho dalších...

Naše servisní místa
cms-img

Servis zahradní techniky

Nabízíme kompletní servis zahradní techniky, výrobců Honda, Heron, Dolmar, Stihl, Briggs and Stratton, Vega, Weibang, Oleomac, stroje Mountfield, Al-ko, ABG, Fieldman, SWARDMAN a mnoho dalších. Benzinové stroje značky Hecht a jim podobné, pouze po předešlé telefonické konzultaci se servisem.

Naše servisní místa
cms-img

Revize

Provádíme kompletní revize elektrického nářadí dle normy ČSN 331600 ed. 2 a déle veškerých administrativních zařízení. Dále měříme kapacitu a funkčnost akumulátorů elektrického nářadí. Na veškeré stroje, které projdou naším servisem, vystavujeme revizní doklad o nezávadnosti stroje. 

Naše revizní místa
cms-img

Broušení

Nabízíme broušení všech typů pilových řetězů na motorové i elektrické řetězové pily. Dále nabízíme broušení a ostření pilových kotoučů všech typů a rozměrů včetně broušení nožů do elektrických a benzinových sekaček.

Cena broušení:
– řetěz pilový - 70 kč s DPH všechny délky a tloušťky
– nůž do sekaček + vyvážení - 120 kč s DPH
– plotostřih - cca 400 kč s DPH + možný spotřební materiál
– trojzubec do křovinořezů - 200 kč s DPH
– nůžky / nože - 90 až 120 kč s DPH

Naše servisní místa
cms-img

Servis elektrokoloběžek

Nabízíme servis defektů u všech typů elektrokoloběžek - výměna poškozených plášťů a duší kol.

Naše servisní místa
cms-img

Profesionální instalace a nastavení robotické sekačky vč. strojového uložení drátu do půdy

V případě, že si netroufáte na instalaci své robotické sekačky, nabízíme Vám komplexní instalaci sekačky, kde je významným benefitem, že drát je strojově zapraven do půdy a není tak vystaven mechanickému poškození, zejména při vertikutaci trávníku.
Instalujeme všechny typy značek i těch co nás nezakoupíte. Před instalací k Vám nejdříve přijedeme a navrhneme vhodné umístění dokovací stanice a doporučíme případné terénní úpravy

Kontaktujte nás